Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İzmir

KOSGEB‘in düzenlediği “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” devam ediyor. Üniversiteler, Belediyeler ve İş-kur gibi kurumlar tarafından belli aralıklarla açılan kurslarla ilgili güncellemeleri bundan sonra Kariyerloji sayfasından, facebook ve twitter hesaplarımızdan takip edebileceksiniz.

KOSGEB’in “Girişimci Destek Programı“ndan yararlanmak isteyenlerin katıldığı kurslar kendi işini kurmak isteyen girişimcilere iş planı hazırlanması ve genel işletmecilik bilgilerinin kazandırılmasını amaçlıyor. Bu eğitimler, 24 saati atölye çalışmalarından oluşan toplam 70 saatlik eğitimler olup; genel katılıma açık ve ücretsiz eğitimlerdir. Şehrinizdeki en yakın eğitimleri ve tarihlerini öğrenmek için “444 1 567” no’lu KOSGEB çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İzmir’deki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’inin en yakın tarihli olanı Menderes Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenleniyor. 11 Ekim saat 12:00’ye kadar başvuruları süren eğitime katılmak isteyenler 0 232 782 13 11 no’lu telefonu arayabilirler.

Diğer bir eğitim ise Karabağlar Belediyesi tarafından düzenleniyor. Kursa katılmak isteyenler, 8-22 Ekim tarihleri arasında Karabağlar Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir