Ofis Kombinleri: Peplum Elbiseler

2012-ofismodasi10

2012 senesinin en moda parçalarının başında peplum elbiseler ve bluzlar geliyor. Peplum elbiselerin iki önemli avantajı var. Bunların ilki kalçaları örtmesi. Türk kadınının malum ölçüleri düşünülünce bu detay bizim için çok önemli. Peplum giysilerin diğer avantajı ise modern ve şık görünümüyle hem ofiste hem de gece davetlerinde rahatça kullanılabilmesi.

Peplum elbiseler yaz sezonunun favori parçaları arasında olduğundan bugünlerde hemen her markada karşınıza çıkacaktır. Size önerim sezon sonu indirimlerinden bir peplum elbise almanız. Çünkü peplum modası sonbahar-kış sezonunda da sürecek. Sizin için peplum elbiselerle şık ofis kombinleri hazırladık. Umarım size ilham verir.

Daha fazla kombin önerisi için kariyerloji.com’u takibe devam edin. Bu beni kesmedi diyenler ise tarzmeselesi.net adresindeki yazılarımı takip edebilirler.

YEŞİM HALICI

2007'den beri içerik ve sosyal medya yöneticiliği yapıyorum. Tarzmeselesi.net ve Efsanesahneler.com sitelerinin kurucusuyum. Sinema, moda, teknoloji ve internet öncelikli ilgi alanlarım. Kariyerloji.com'un genel içerik ve sosyal medya yöneticisiyim.

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle Plus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir