Kariyerloji’den Herkese Merhaba

ofis2

Yepyeni bir blogla internet alemine “merhaba” demenin keyfi var üzerimizde. Her yeni başlangıçta olduğu gibi çok heyecanlıyız. İnternetten sesimizi duyacak ve paylaşımlarımızı takip edip bizi yönlendirecek okuyucularla buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Sesimizi geniş bir kitleye duyurabilmek için konularında uzman bir yazar kadrosu oluşturduk. Hep beraber kariyer, eğitim, insan kaynakları, iş yaşamı ve bireysel gelişim odaklı yazılar hazırlayıp sizinle paylaşacağız. Özellikle Ege’deki kariyer ve eğitim fırsatlarını ilk bizden duyacaksınız. Hem kariyerinin zirvesindekilere hem de henüz ne iş yapacağına karar vermemiş olanlara hitap edeceğiz. Hep beraber gelişip yeni ufukların kapısını aralayacağız.

Bu blogun kurulması aşamasında bizi yazılarıyla destekleyen Benal Alkanlar, Yalçın Gür, Aysen Arıcan, Nisan Kuzuluk, Pınar Unaran Gelin, Sezen Kasap, Betül Orhan ve Banu Demirtaş‘a çok teşekkürler. Bizim için düşünceleriniz çok önemli. Facebook’tan, Twitter’dan veya e-posta adresimizden bize ulaşarak soru ve önerilerinizi iletirseniz çok seviniriz.

https://www.facebook.com/kariyerloji
https://twitter.com/kariyerloji
iletisim@kariyerloji.com

YEŞİM HALICI

2007'den beri içerik ve sosyal medya yöneticiliği yapıyorum. Tarzmeselesi.net ve Efsanesahneler.com sitelerinin kurucusuyum. Sinema, moda, teknoloji ve internet öncelikli ilgi alanlarım. Kariyerloji.com'un genel içerik ve sosyal medya yöneticisiyim.

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle Plus

2 Yorum Kariyerloji’den Herkese Merhaba

  1. fatma diyor ki:

    Size nasil yazi yazabilirim evden para kazanmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir