İşini İnternete Taşımak İsteyen KOBİ’ler Bu Eğitimleri Kaçırmasın!

Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği artık her işletmenin bir internet sitesi sahibi olması şart. Google, hala bir internet sitesi olmayan veya e-ticarete başlamak isteyen işletmeler için özel bir programla karşımız çıktı.

“İşinizi İnternete Taşıyın” sloganıyla bir süredir devam eden platforma Google dışında Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo, IdeaSoft ve SadeceHosting firmaları da destek veriyor. Oluşumun amacı internette varlıklarını oluşturmak isteyen KOBİ’lere her adımda ücretsiz çözümler sunmak.

“İşinizi İnternete Taşıyın” platformu kapsamında; Türkiye’deki işletmelere ücretsiz web sitesi ve e-ticaret hizmeti sağlanırken, 1 yıllık ücretsiz .com alan adı (domain) ve hosting hizmeti ve e-ticaret altyapısı da ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca firmaların İnternette başarılı olmalarını sağlamak amacıyla eğitim programları düzenlenirken, İnternet reklamcılığına giriş yapmaları için de AdWords reklam desteği veriliyor.

Proje ile kendi web sitelerini/e-ticaret altyapılarını kurmak konusunda araç, zaman ve bilgi sıkıntısı yaşayan KOBİ’lere web sayfası, hosting ve e-ticaret yapmalarına olanak tanıyacak altyapının kurulumu ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Bu proje kapsamında düzenlenen ücretsiz eğitimlerden birisi de İzmir’de gerçekleşecek. 12 Kasım tarihinde 13:00 – 18:00 saatleri arasında Ege Palas Oteli’nde düzenlenecek eğitime isinizinternette.com.tr/egitim sayfasından kaydolabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir