HRM Outdoor Etkinliği

IMG_5922IMG_5918

İK profesyonelleri HRM Etkinliği’nde buluştu.

İzmir’de farklı Organize Sanayi Bölgeleri’nde faaliyet gösteren önde gelen şirketlerin İnsan Kaynakları profesyonelleri 18 Nisan 2015 tarihinde HRM Danışmanlık Etkinliği’nde bir araya geldiler.

İnsan Kaynakları alanında İzmir’de 12 yıldır faaliyet gösteren HRM Danışmanlık firmasının eğitim çalışmaları kapsamında müşterilerine sunduğu Outdoor Eğitimleri’nin tanıtımı amacıyla düzenlenen etkinlik Kemalpaşa’da bulunan Kımız Çiftliği’nde gerçekleştirildi. Kımız Çiftliği’nin doğal ortamı içinde menüsü organik ürünlerden oluşan kahvaltının ardından katılımcılardan oluşturulan takımlar arasında bir oryantiring yarışması düzenlendi.

IMG_6016

Yarışmanın ardından mozaik sanatçısı Gülistan Genç yönetiminde mozaik atölyesi etkinliği gerçekleştirildi. Katılımcılar, İzmir’in simgesi olan Yalı Çapkını kuşunu mozaik olarak çalıştılar. Tüm katılımcılar büyük bir gayret ve başarı ile kendilerine özgü yalı çapkını motifini yarattılar. Gün sonunda ürettikleri yalı çapkını mozaikleri katılımcılara takdim edildi.

IMG_5881
Etkinliğe katılan İK profesyonelleri , kendilerine tanıtımı yapılan etkinliklerin takım çalışması, zaman ve stres yönetimi, liderlik ve motivasyon artırıcı nitelikleri ile kendi şirketlerinde de uygulanmasının çok yararlı olacağı yönünde değerlendirmelerde bulundular.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir