İEÜ ve PERYÖN’den 1. İnsan Kaynakları Zirvesi

“Kuşaklar Denklemi ve İş Dünyası”

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Ege Şubesi işbirliği ile düzenlediği 1. İnsan Kaynakları Zirvesi 10 Mart 2016’da gerçekleşti. “Kuşaklar Denklemi ve İş Dünyası” temalı zirvede İş Dünyasından katılımcılar ve akademisyenler özellikle X ve Y kuşağının özellikleri, beklentileri ve iş hayatına bakışı üzerinde dururken yakında iş dünyasında yer alacak olan Z kuşağına da hazırlı olunması gerektiğini belirttiler.

Etohum İzmir Kampı 13 Ekim’de İEÜ’de Yapılacak

İnternet sektöründeki girişimcileri yatırımcılarla ve sektörün deneyimli isimleriyle buluşturan Etohum kamplarının en yenisi 13 Ekim 2012 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

13 Ekim’deki Etohum İzmir Kampı’na ekonomist, sosyolog ve bestseller yazar kimliklerinin yanı sıra vizyon sahibi bir eğitmen olan Stefano D’Anna, Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen, Doğan Online CEO’su Yenal Gökyıldırım, B+B Hukuk Bürosu kurucularından Av. Gökhan Uğur Bağcı, Nexum kurucusu Dr. Joachim Behrendt konuşmacı olarak katılacak. Günün son konuşması ise son günlerde gündemden düşmeyen Yeni Türk Ticaret Kanunu ile ilgili olacak. Ali Çiçek, yeni TTK’nın girişimcilere getirdiği sorumluluklardan bahsedecek.