9. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi Başlıyor

Ege İnsan Yönetimi Zirvelerinin 9. su 21-22 Eylül 2012 tarihlerinde İzmir Bayraklı’daki TEPEKULE KONGRE VE SERGİ MERKEZİ’NDE gerçekleşecek. Bu yılın teması ” X Y Z KUŞAKLARI ” olarak belirlendi. Zirvenin Sloganı ise “3 KUŞAK 1 ZİRVE”. Zirvenin düzenleyicisi Peryön Ege Bölgesi Şubesi, bu yılki tema ile ilgili 9 Eylül Üniversitesi Kariyer Planlama Koordinatörlüğü ile bir çalışma gerçekleştirerek XYZ kuşakları çatışmasını birçok yönden araştırdı. Bu çalışmadan çıkacak sonuç, zirvede tartışıp bir de orada sonuç bildirisi olarak açıklanacak.

9. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nin açılış performansını üstlenen “HRM Danışmanlık Bütünsel Gelişim Atölyesi” organizasyonunda, 21 Eylül 2012 saat 09:45 de “Meditatif Dans” olgusunu Türkiye’ye taşıyan ve çalışmalarını başlatan ilk kişi olan, D.E.Ü. Konservatuvarı Opera Bölümü Dans Akademisyeni SEVİNÇ RENKVER’in “ÜÇ KUŞAK BİR OYUN” adlı interaktif çalışması ile yapılacak.

Zirve’nin ana sponsorları ise Sofra Grup ve Avea. Diğer sponsor firmalar arasında kariyer.net, Doğankoç, yenibiris.com, Er-Bakır, secretcv.com, AIESEC, Ege Özel Grup, Enibra, Koza Altın, KYK ve Netsis yer alıyor. Ayrıca birçok medya kuruluşu da zirveyi medya sponsoru olarak destekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir